Pastolių montavimas

//Pastolių montavimas

Greitai ir profesionaliai montuojame, bei išmontuojame fasadinius ir modulinius pastolius, stogų sistemas. Mūsų specialistai patikimai atliks įvairaus sudėtingumo pastolių montavimo darbus.
Dirbant didesniame aukštyje yra labai svarbu užtikrinti saugumą, todėl lemiamos reikšmės turi kokybiškas pastolių surinkimas.pastolių montavimas demontavimas
Moduliniai pastoliai – skirti sudėtingos konstrukcijos objektų vidaus bei išorės darbams. Šio tipo pastoliai leidžia pasiekti aukščius, kuriuose sudėtinga dirbti su fasadiniais pastoliais. Moduliniai pastoliai puikiai tinka apvaliems objektams (bokštams, rezervuarams), pramoniniams objektams (įvairioms gamykloms), aukštiems objektams (bažnyčioms, tiltams, viadukams) apstatyti. Patogūs mūrijant, tinkuojant namo sienas.
Fasadiniai pastoliai – tai paprastai ir greitai surenkama, saugi ir tvirta sistema. Šio tipo pastolių sumontavimas yra itin lengvas bei užtikrina darbo greitį bei darbuotojų saugumą konstrukcijos surinkimo bei naudojimo metu.
Atliekame ir kitus, šioms konstrukcijoms montuoti bei demontuoti būtinus darbus: uždengiame pastolius tinklu ar plėvele, o pasibaigus darbams ją nuimame ir demontuojame konstrukcijas.
Pasibaigus statybos ar renovavimo darbams, atliksime pastolių ar stogų sistemų bei jų priedų demontavimo darbus.pastolių montavimas demontavimas