Pastolių nuoma

//Pastolių nuoma

Nuomojame, montuojame ir prižiūrime pastolių sistemas įmonėms ir privatiems asmenims nuo mažiausių iki didžiausių projektų. Teikiame nuomos paslaugas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Jums galime išnuomoti Layher modulinius pastolius, fasadinius pastolius bei stogų sistemas. Užsakytus pastolius ar kitas sistemas Jums atvešime į vietą ir mūsų profesionali komanda juos sumontuos. Pasibaigus projektui, išmontuosime ir išsivešime.
Jums parinksime ir pritaikysime pastolių ar kitų sistemų nuomos projektą, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikius.pastolių nuoma įmonėms ir privatiems asmenims
Mūsų pastolių nuomos paslaugos yra lanksčios: jeigu pastolių nuomos laikotarpiu keičiasi reikalingų pastolių kiekis – trūkstamą kiekį atvežame arba nereikalingą kiekį išsivežame, perskaičiuodami nuomos mokesčio sumą.
Mes esame daugiau nei pastolių nuomos įmonė. Esame pasiruošę nuo projekto pradžios iki projekto pabaigos išnuomotų pastolių aptarnavimui.
Jei turite klausimų dėl pastolių nuomos ar nuomos sustabdymo, prašome rašyti el. paštu info@pastoliunuoma.net ar skambinti telefonu +370 675 40000.

Modulinių pastolių nuoma
Moduliniai pastoliai

Naudojami sudėtingos konstrukcijos objektų vidaus bei išorės darbams. Šio tipo pastoliai leidžia pasiekti aukščius, kuriuose sudėtinga dirbti su fasadiniais pastoliais.

Fasadinių pastolių nuoma
Fasadiniai pastoliai

Dažniausiai naudojami fasado darbams – šiltinimui, dažymui, balkonų remontui, stogo darbams (stogo pakalimo darbams atlikti).

Pastolių nuoma - stogų sistemos
Stogų sistemos

Naudojamos montuojant papildomus pastatų aukštus, medinių stogų ir apdangų taisymo metu, naujų statinių apsaugai nuo oro sąlygų, renginių ar įprastinio darbo metu.

pastolių nuoma įmonėms ir privatiems asmenims