Moduliniai pastoliai Allround

//Moduliniai pastoliai Allround

Layher Allround modulinių-pleišinių pastolių sistema.®
Išradinga . Tvirta . Beribė. 

Layher Allround moduliniai-pleištiniai pastoliai naudojami ten, kur optimaliai ir  finansiškai neapsimoka surinkinėti paprastesnių konstrukcijų pastolių. Layher Allround pastoliai yra investicija į ištobulintą ir išbaigtą sistemą su viais reikalingais oficialiais leidimais, greitas, saugus, pelningas ir labai universalus pastolių montavimas. Unikalus ir greitas tikslių bei nelanksčių jungčių be varžtų junginys leidžia pasirinkti vieną iš kelių galimų saugių montavimo kampų. Originali Layher Allround pastolių sistema suteikia galimybę montuoti ypač sudėtingas pastolių konstrukcijas. Labai platus panaudojimo diapazonas, lygių neturintis labai greitas montavimas, įtikinami finansiniai argumentai. Ne mažiau svarbus ir platus papildomų dalių, priedų pasrinkimas – tai reiškia nevaržomą Allround universalumą iš vienos grupės dalių.

Tikslus sujungimas nuo pat pradžių – labai patogaus statybų aikštelėje pleištinio užrakto dėka. Tai reiškia saugų vieno žmogaus montavimą iki reikalingo aukščio. Plaktuko smūgis sutvirtina bei padaro užtikrintą jėgos perdavimo jungtį.

Jėgos perdavimo jungtis yra gero dizaino rezultatas: pleišto galvos galas preciziškai atitinka stovo spindulį, todėl jėgos dideliame plote yra tolygiai centralizuojamos į stovą.

Greitas surinkimas. 8 galimos įvairių kampų jungtys gali būti sujungtos vienoje plokštumoje su statiškai idealia Allround rozete.Sistemos surinkimas yra savaime aiškus. Pastolių paklotų montavimui galima naudoti vamzdinius arba U formos skersinius. Standumo efektas reiškia, kad išilgai einantys skersiniai, lygiagretūs paklotams (užraktas nuo pasikėlimo) yra nereikalingi – medžiagos ir svorio mažinimas suteikia privalumą montavimo ar transportavimo metu.

Moduliniai pastoliai

Tikslus sujungimas nuo pat pradžių: skersinio galva yra slenkama per perforuotą rozetę

Moduliniai pastoliai

ir iš karto apsisaugoma nuo kritimo panaudojant pleištą

Moduliniai pastoliai

Po plaktuko smūgio pleištas nepajudinamai įkalamas ir gaunama labai tvirta jungtis.

Layher Allround pastolių sistema iš aliuminio:

Atlaiko apkrovas, bet neapkraus jūsų. Ergonominiu ir verslo požiūriu tai sutampa: kad ir kur pastoliai būtų montuojami – giliai šulinyje, per susiaurėjimus tarp inžinerinių įrenginių – kada dėl fizinių apribojimų neleidžiama naudoti plieno, kada mažas svoris yra lemiamas veiksnys – pavyzdžiui prekybos parodose arba montuojant scenas – lygiai taip pat atrodanti aliumininė versija turi neabejotinų privalumų. Ir tai atsiperka dėka žemesnio transportavimo svorio, sumažėjusios apkrovos ant žemės ir dar greitesnio surinkimo.

Moduliniai pastoliai
Moduliniai pastoliai

Neribotas eksploatavimo potencialas:

Pramonėje, chemijos fabrikuose, elektrinėse, statybvietėse, orlaivių angaruose, laivų statyklose, teatruose bei arenose ir bet kurioje kitoje srityje Layher “originalas” pavirtina savo, kaip universalaus Allround, neprilygstamai gerą reputaciją. Nesvarbu, tai darbo, apsaugos, fasado ar pagalbinė pastolių konstrukcija; nesvarbu ar tai yra viduje, ar svyruoja, ar aukštai viršuje. Net sudėtingiausiems grindinio paviršiams ar surinkimo vietoms, ar sudėtingoms architektūrinėms ypatybėms ir laikantis griežtų saugumo reikalavimų – unikalios sujungimo technologijos ir neprilygstamo surinkimo greičio, „Layher Allround“ pastoliai tapo rinkoje kaip modulinių pastolių sinonimas.

moduliniai pastoliai