Stogų sistemos

//Stogų sistemos

„Layher Keder Roof“ stogas jau senai sulaukė didelės sėkmės, tačiau su „Keder Roof XL“ „Layher“ diktuoja naujus laikinųjų stogų statybos aikštelėse ar skirtinguose statybos etapuose standartus. Kai dėl struktūrinio tvirtumo priežasčių stogo plotis ribojamas iki 20 metrų, „Keder Roof XL“ gali pasiūlyti sprendimą. Atsižvelgiant į klimato sąlygas, šio stogo plotis gali siekti net 40 metrų! „Layher Keder Roof XL“ pagrindą sudaro aliuminių grotelių sijos 750 su integruota „Keder“ dalimi viršutinėje juostoje. „Layher Keder Roof“ stogas gali būti pritaikytas daugelyje sričių: montuojant papildomus pastatų aukštus, medinių stogų ir apdangų taisymo metu, naujų statinių apsauga nuo oro sąlygų, atnaujinimo darbams greitkeliuose ir tiltų apsaugai, o taip pat įvairios pritaikymo galimybės renginių ar įprastinio darbo metu.stogų sistemos

Privalumai

  • Stogo plotis iki 40 m.
  • Kai sniego apkrova yra didelė (iki maždaug 1.0 kN/m²) naudojami vidutinio pločio stogai.
  • Greitesnis ir lengvesnis „Keder“ tento montavimas.
  • Suderinamas su visomis „Layher“ pastolių sistemomis.
  • Medžiagų ir keliamosios galios lenteles galima naudoti, siekiant palengvinti planavimą.
  • Stogai gali būti dviejų šlaitų, vieno šlaito ir daugiakampio formos.stogų sistemos

Ekonominis „Layher“ stogų sistemų išplėtimas
„Layher“ apsauginiai stogai gali būti perkeliami ten, kur jų reikia, panaudojant tik keletą papildomų komponentų, esant ir sparčiai vykstančios statybos sąlygoms, ir kai vietos yra nedaug. Aukščiausio laipsnio lankstumas ir ekonomiškumas pasiekiamas naudojant mobilius „Layher“ stogus.

Mobilūs stogai
Mobilūs stogai

Privalumai
Mobilų stogą galima perkelti dalimis, kad būtų prisiderinama prie statybos darbų pažangos uždengiant tik tą plotą, kur tuo metu vyksta darbai. Todėl nebereikia konstruoti apsauginio stogo virš visos statybų aikštelės. Nežymius skersinių išlyginimų pakeitimus galima kompensuoti atlikus skersinius koregavimus ant vežimėlio. Stogo platformų plotis nepriklauso nuo atraminių pastolių platformų pločio – tai suteikia daugiau lankstumo montuojant stogą, pavyzdžiui, angos gali būti sudaromos išskečiant stogą. Taip, pat, gali būti montuojami iš dalies persidengiantys stogai. Individualios stogo platformos gali būti pastatomos tam tikroje vietoje naudojant kraną, jos gali būti sujungiamos, o tuomet perkeliamos į galutinę paskirties vietą.

Apsaugai nuo oro sąlygų ir laikinoms aikštelėms – pigios, darbo jėgą taupančios stogų sistemos
„Layher“ kasetiniai stogai yra vieni populiariausių stogų statybos aikštelėse vykdant rekonstrukcijos, renovacijos ir restauracijos darbus. Pats statinys ir visa įranga yra apsaugoti darbų ar stogo taisymo metu, o įprastinė veikla gali būti ir toliau tęsiama po saugiu stogu. Jeigu tikslas yra apsauga nuo oro sąlygų, tuomet yra daugybė priežasčių pasirinkti „Layher“ kasetinių stogų sistemą.

Ekonomiškumas aukščiausios klasės technologijos dėka
Moderni, išbandyta konstrukcija, susidedanti iš aukštos kokybės komponentų, specialiai pritaikyta pasikartojantiems ir besikeičiantiems montavimo ir išmontavimo veiksmams.

Kasetiniai stogai

Ilgas, naudingas tarnavimo laikas
„Layher“ kasetinis stogas yra beveik nesunaikinamas. Praktiškas jo dizainas kartu su parinktomis medžiagomis yra pagrindinės priežastys, dėl kurių šis stogas tampa investicija, kuri išlaikys savo vertę daugelį metų. Kasetinio stogo sijų naudojimas užtikrina greitą sumontavimą. Stogo santvaros yra surenkamos stebėtinai greitai ant žemės, tuomet yra montuojamos ant atraminės kasetinio stogo konstrukcijos naudojant kraną. Stogo kasetės tarpinėse platformose yra įterpiamos į U formos profilį ir fiksuojamos naudojant suspaudimo plokšteles ir pleištus. Štai ir viskas!
Įtempimas ir susiejimas tampa nereikalingi. Kasetės veikia kaip tvirtinamasis elementas. Tik kas antra platforma yra montuojama kaip vadinamoji santvaros platforma. Čia nėra ir dvigubų stogo santvarų. Tai reiškia, kad galima sutaupyti medžiagų atžvilgiu, taip yra sutaupomi pinigai ir sutrumpėja surinkimo laikas.

Ekonomiška modulinė sistema
Galima sumontuoti skirtingas stogo zonas dėl gerai suprojektuotų stogo santvarų dalių ilgių ir U formos viršutinės juostos.

Daugybė galimų pločių
Priklausomai nuo stacionarių sistemų ir apkrovos, įmanoma sukurti stogo konstrukcijas, kurių plotis siekia daugiau negu 40 m.

Pigi, darbo jėgą taupanti apsauginė sistema, skirta apsaugoti nuo aplinkos poveikio, triukšmo ir oro sąlygų

Apsauginės sistemos pagalba „Layher“ gali pateikti kasetinę apsauginę sistemą, kurią galima naudoti su „Layher Allround“ pastoliais ir „SpeedyScaf“ sistemomis, ir kuri atitinka aplinkos apsaugos, apsaugos nuo triukšmo ir oro sąlygų reikalavimus.

Tai ypač ekonomiškas sprendimas, kuris gali pasigirti pagarsėjusia „Layher“ kokybe:

Tik nedidelis individualių dalių, sukurtų dažnam montavimui ir besikeičiančioms pritaikymo sritims, skaičius. Greitas, lengvas montavimas laikantis paprastos, logiškos eigos.

Stogų sistemos

Kasetės yra sukurtos pagal „Layher“ ašies išmatavimus (maks. plotis 3,07 m) ir yra 1,0 m aukščio. Jas labai lengva surinkti ir perkelti ant pastolių. Dėl guminio sandariklio kasetės elementai yra atsparūs dulkėms (fasadų dengimas), leidžia susidaryti vakuumui (asbesto šalinimas) ir nepraleidžia vandens (smėliavimo darbai).

Elektrostatiškai inertiškos, todėl jas lengva valyti. Sienines kasetes (garso izoliacijos vertė: 20 db) galima parengti kaip garso izoliacijos kasetes (garso izoliacijos vertė: 26 db), kad būtų apsaugoma nuo triukšmo, arba galima naudoti kasetes, pasižyminčias aukštesniu garso izoliacijos lygiu.

Šviesos kasetės leidžia dirbti dienos šviesos sąlygomis apsaugotoje zonoje. Yra kasečių elementai išoriniams ir vidiniams kampams. Specialiai sukurtas jungiamasis skersinis yra naudojamas jungties su esamu pastatu ar žeme sudarymui. Praktiški sprendimai horizontalios ir vertikalios dimensijos kompensacijai yra galimi.

Pastoliai su platformomis, kurių ilgis yra 2,57 m, gali būti padengti iki 90 m aukščio (jeigu platformų ilgis yra 3,07 m, galima padengti 50 m aukštį).

Yra galimi praėjimo elementai, suderinami su sistema ir pritaikomi individualiems poreikiams.

Layher apsauginė sistema: sistema, kuri patenkina visus aplinkos apsaugos ir saugumo reikalavimus ir apsaugo nuo visų rizikų.